bizuteria-2020.pl

Wyroby Złotnicze to określenie bardzo ogólne. Na jakie kategorie możemy dokonać ich podziału? Oczywiście przez metal szlachetny, z jakiego pozostają wyprodukowane i które dodatki wykorzystano. Tutaj natomiast zrobimy podział typologiczną wyrobów jubilerskich.
Zawieszki na Łańcuszku są lubiane od lat, tak samo przez płeć piękną oraz facetów. Delikatna zawieszka na łańcuszku zawsze noszona na szyi to esencja kobiecego piękna.
Srebrne kolczyki to następny rodzaj damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Najczęściej produkuje się je ze złota. Odróżniamy wiele typów koczyków, miedzy innymi Angielski. Właśnie one pozostają najpopularniejsze pod względem produkcji z całej biżuterii.
Pierścienie od zawsze przystrajają także damską dłoń. Bywają te zwykłe, choć bywają także sztuki ze zdobieniami. Bardzo często przypisuje się im określoną symbolikę.
Bransoletki – subtelne łańcuchy, które panie z reguły zakładają na rękę, jednak od jakiegoś czasu także na nogę, ostatnimi czasy pozostaje to bardzo popularne
Beadsy to gatunek, który przyszedł na nasz rynek z pięknych Włoszech. Zawieszki nasuwane są tutaj na mocną bransoletkę z zatrzaskiem. Dzięki temu, że koraliki występują w ogromnej kombinacji modeli praktycznie wszelka kompozycja pozostaje inna.
Na rynku pojawia się także seria wywodząca się w Ameryce. Gdzie zawieszki pozostają przyczepiane do łańcuszkowej bransoletki przy pomocy malutkiego karabinka. Przyjęły one nazwę charmsów.
Obrączki ślubne – należą do działu sygnetów. Ostatnio zdecydowanie zyskały na sławie. Wszystkie pary pragną mieć wzory unikalne ponadto indywidualną sentencją.
Zegarki – nasza końcowa grupa z segmentu biżuterii. Bardzo często wybierana również przez panów. Ważny pozostaje nie tylko materiał, ale również urządzenie wewnątrz.
Typów biżuterii pozostaje zdecydowanie dużo. Kiedy już dokonujemy wyboru często lepiej poszukać małą firmę jubilerską. Produkty będą dużo przedniejszej jakości oraz także nieco tańsze.

biżuteria 2020