ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale plotkarskie czy czasopisma pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są wskazane dla płci pięknej. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęło się że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do pogawędek na temat ubioru czy wyglądu. Kobiety uważają że nie warto pytać faceta o to co ubierze, ma ubrane, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy oświadczamy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w Polsce ma się dobrze? Znawcy mówią że największym mankamentem polskich marek jest sposób prezentowania gadreroby w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących zniechęca bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie nie patrząc na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną rzeczą powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia do wszystkiego!
Finalną niezbędną rzeczą są modne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki