slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i wyglad. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy pragną panie? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na moment? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują obie ze stron? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują zachowania w nieskończoność zaabsorbowanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciu, ale z drugiej strony w sekrecie marzą o tym ażeby ich partner czasami stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Damy wbrew pozorom także kochają zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a co dopiero relacja czy też uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak sprostać wymaganiom wyjątkowych pań? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece małe lub większe potrzeby, żeby wiedzieć które z nich są najistotniejsze i na tych skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno zawsze wygasa. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna