stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na koszt zagranicznej mody. Często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów dopiero raczkuje, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu wszystkiemu z bliska polscy producenci są w stanie przedstawić klientom naprawdę wiele!
Od najmodniejszych fasonów do wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego nastał problem nabywców? Brak wystarczających umiejętności projektantów czy też ludzie są zbytnio rygorystyczni w swoich wyborach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż organizacje międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Ludzie zauważając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, albo innych ubrań klienci nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie sprawdzić regionalny asortyment.

Podsumowując spróbujmy zaakceptować i polubić to co Polskie! Zostawmy plotki i dajmy szansę miejscowym handlowcom oraz innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety